Jako zkušení odborníci v oblasti vytápění dobře víme, že mít účinný topný systém nestačí. Je třeba ho projektovat a aplikovat ve Vaší stavbě přesně na míru Vašim očekáváním, potřebám a zohlednit konkrétní vlastnosti Vaší stavby. Naši odborníci jsou Vám k dispozici vždy, když si to práce na Vaší stavbě vyžadují. Je jen na Vás, jestli budeme technické otázky řešit přímo s Vámi, nebo nás necháte komunikovat s Vašimi profesisty.

Q&A

Úvodní péče

Úvodná osobná starostlivosť o vás sa začína okamihom, keď nás prostredníctvom dopytového formuláru alebo iným vami zvoleným spôsobom prvýkrát oslovíte za účelom poradenstva, vypracovania cenovej ponuky alebo len získania bližších informácií o heatflow®. Ide najmä o:

Předrealizační péče

Ak nám prejavíte dôveru, odsúhlasíte cenovú ponuku a rozhodnete sa pre riešenie heatflow®, náš tím odborníkov z jednotlivých oddelení sa vám bude individuálne venovať tak, aby prípravné práce pred realizáciou heatflow® a iné s vykurovaním súvisiace práce prebehli komfortne a bezproblémovo. Ak sa nechcete zaťažovať technickými detailmi, môžete sa na našich odborníkov spoľahnúť a oni všetky podstatné skutočnosti priamo odkomunikujú s vašimi profesistami.

Naša osobná predrealizačná starostlivosť o vás zahŕňa najmä:

Realizace díla

Pokud je stavba správně nachystána k realizaci vytápění a jsou dohodnuty potřebné náležitosti, nastupují do práce naše zkušené realizační týmy za účelem provedení díla. Realizace heatflow® u nás znamená zejména:

Porealizační péče

Po realizaci a předání vytápění často ještě situace na stavbě neumožňuje bezprostřední zapojení regulace heatflow® a jeho spuštění do řádného provozu. Proto musíme počkat, až nám to postup vašich navazujících stavebních prací umožní. Naši odborníci z jednotlivých oddělení jsou vám a vašim profesistům po celou dobu k dispozici a udržují si přehled o tom, co se na vaší stavbě děje. V rámci porealizační péče zejména:

Nezávazná cenová nabídka

Scroll to top